Prima   -  Despre noi   -  Contacte

Contacte

  DIRECTOR INTERIMAR

Ion Pînzari

Tel/fax: (268) 2 26 92

adrcentru@adrcentru.gov.md;

ion.pinzari@adrcentru.gov.md 

  SECȚIA ADMINISTRATIVĂ

Garpan Natalia

Șef secție/Contabil șef

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 72 35 

GSM: 078883935

natalia.garpan@adrcentru.gov.md  

___________________________________________________________________________________

Deaciuc Mihaela

Specialist finanțe și contabilitate

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 72 35 

GSM: 078883935

mihaela.deaciuc@adrcentru.gov.md

___________________________________________________________________________________

Caracuian Tatiana

Specialist resurse umane/ Manager de oficiu

Tel/fax: (268) 2 26 92

GSM: 076070640

tatiana.caracuian@adrcentru.gov.md 

adrcentru@adrcentru.gov.md;

___________________________________________________________________________________ 

Neaga Natalia

Jurist

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 64 10 

GSM: 078883843

natalia.neaga@adrcentru.gov.md 

___________________________________________________________________________________ 

Țurcan Lilia

Specialist în comunicare și informare 

Tel/fax: (268) 2 26 92,(268) 2 64 10 

lilia.turcan@adrcentru.gov.md 

  SECȚIA PLANIFICARE ȘI COOPERARE REGIONALĂ

Marina Preteca-Neaga 

Șef secție

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 65 60

marina.preteca@adrcentru.gov.md  

_____________________________________________________________________________________

Ciubotaru Dinu-Cristian

Sp. în planificare și cooperare regională

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 65 60

GSM: 078883936

cristian.ciubotaru@adrcentru.gov.md

_____________________________________________________________________________________

Manjos Cristina

Sp. în planificare și cooperare regională

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 65 60

 GSM: 078883936

cristina.manjos@adrcentru.gov.md

_____________________________________________________________________________________

Funcție vacantă

Specialist relații APL/CRD

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 65 60

 GSM: 078883936

_____________________________________________________________________________________

Nichita Ludmila

Specialist cooperare externă

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 65 60

 GSM:078883936

ludmila.nichita@adrcentru.gov.md

  SECȚIA MANAGEMENT INTEGRAT AL PROIECTELOR

Secrieru Oleg

Șef secție

Tel/fax: (268) 2 26 92 , (268) 2 66 71

GSM: 078883937

 oleg.secrieru@adrcentru.gov.md

______________________________________________________________________________

Luchian Maria

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 66 71

GSM: 078883937

maria.luchian@adrcentru.gov.md

______________________________________________________________________________

Vîrlan Victor

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax: (268) 2 26 92 , (268) 2 66 71

GSM: 078883937

victor.virlan@adrcentru.gov.md

______________________________________________________________________________

 Morari Irina

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 66 71

GSM: 078883937

irina.morari@adrcentru.gov.md

______________________________________________________________________________

Maria Znagovan

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax: (268) 2 26 92 , (268) 2 66 71

GSM: 078883937

maria.znagovan@adrcentru.gov.md

______________________________________________________________________________

Golovco Sergiu

Specialist în achiziţii publice

Tel/fax: (268) 2 26 92 ,(268) 2 72 35

GSM: 078883842

sergiu.golovco@adrcentru.gov.md

  SECȚIA MONITORIZARE ȘI EVALUARE

Bujor-Luca Alina

Șef-interimar secție 

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 14 52 

GSM: 078883934

alina.bujor@adrcentru.gov.md 

________________________________________________________________________________

Grosu Vadim

Specialist monitorizare și evaluare

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 14 52 

GSM: 078883934

vadim.grosu@adrcentru.gov.md 

 ________________________________________________________________________________

Mardari Serghei

Specialist monitorizare și evaluare

Tel/fax: (268) 2 26 92, (268) 2 14 52 

GSM: 078883934

serghei.mardari@adrcentru.gov.md