Prima   -  Despre noi   -  Echipa

ECHIPA

   

Nr.d/o

Numele,  prenumele

Funcția

Telefon/fax

E-mail

1

 Jardan Viorel

Director 

Tel/fax: 

(268) 2 26 92

oficiu.adrc@gmail.com

viorel.jardan@adrcentru.md 

SECȚIA ADMINISTRATIVĂ

2

Zagaiciuc Natalia

Șef secție/

Contabil șef

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM: 

078883935

natalia.zagaiciuc@adrcentru.md

3

Vicol Viorica

Specialist finanțe și contabilitate

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM: 

078883935

vioricavicol@yandex.ru

4

Silistraru Iulia

Specialist resurse umane/ Manager de oficiu

Tel/fax:

(268) 2 26 92

GSM: 078883934

076070640

iulia.silistraru@adrcentru.md

oficiu.adrc@gmail.com

5

Neaga Natalia

Jurist

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 64 10 

GSM: 078883934

natalia.neaga@adrcentru.md

6

Țurcan Lilia

Specialist în comunicare și informare 

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 64 10 

GSM:  

078883934

comunicareadrc@gmail.com


SECȚIA  PLANIFICARE ȘI COOPERARE REGIONALĂ

7

Marina Preteca-Neaga

Șef secție

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 65 60 

marina.preteca@gmail.com   

8

Ciubotaru Dinu-Cristian

Sp. în planificare și cooperare regională

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 65 60 

GSM: 078883936

ciubotaru.hristofor@adrcentru.md

9

Malai Iurie

Sp. în planificare și cooperare regională

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

malai.iurie@adrcentru.md

10

Bujor-Luca Alina

Specialist relații APL/CRD

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

alinabujorluca@gmail.com

11

Grosu Vadim

Specialist cooperare externă

Tel/fax:

(268) 2 26 92

 (268) 2 65 60 

 GSM: 078883936

adrc.vadim.grosu@gmail.com

SECȚIA MANAGEMENT INTEGRAT AL PROIECTELOR

12

 Secrieru Oleg

Șef secție

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

 oleg.secrieru@adrcentru.md

13

Luchian Maria

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.luchian@adrcentru.md

14

Secrieru Marina

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

gira.marina89@gmail.com

15

Vîrlan Victor

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

virlan_victor@yahoo.com

16

 Morari Irina

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71

GSM: 078883937

irinamorari9@gmail.com

17

Maria Znagovan

Specialist monitorizare proiecte

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

maria.znagovan@adrcentru.md

18

Secrieru Eugen

Specialist monitorizare proiecte UE

Tel/fax:

(268) 2 26 92

(268) 2 66 71 

GSM: 078883937

secrieru.eugen@adrcentru.md

19

Golovco Sergiu

Specialist în achiziţii publice

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 72 35 

GSM:

078883935

sergiu.golovco@adrcentru.md

SECȚIA MONITORIZARE ȘI EVALUARE

20


Șef secție

Tel/fax:

(268) 2 26 92 


21

Veverița Natalia

Specialist monitorizare și evaluare

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 64 10  

GSM:  

078230776

veveritanataliaadrc@gmail.com

22

Sava Nadejda

Specialist monitorizare și evaluare 

Tel/fax:

(268) 2 26 92 

(268) 2 64 10  

GSM:  

069344216

savanadejda.adr@gmail.com

Arrow Prev

              

          

Arrow Next